Vojtěch Proske
(1993)
Chátrající oblast
No.: 283360Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:13
akryl, plátno, 2022, 60 x 30 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vojtěch Proske
(1993)
Odraz
No.: 283361Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:14
akryl, plast, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske 2022, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)