Vojtěch Proske

(1993)

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Chátrající oblast

    No.: 283360

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:13

    akryl, plátno, 2022, 60 x 30 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Odraz

    No.: 283361

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:14

    akryl, plast, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske 2022, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)