Jiří Pařík
(1930-1999)
Dva lazaři a důstojník
No.: 261065Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:10
tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Maják
No.: 261066Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:12
fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)