Marek Slavík
Neuděláš nic II
Položka č.: 283384Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:00
akryl a olej na plátně , 2010, 120 x 170 cm, sign. PD
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Neuděláš nic II