Klement Parolek

(1885-1915)

  • Klement Parolek

    (1885-1915)

    Portrét ženy

    Položka č.: 265002

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:12

    olej, plátno, 43 x 34 cm, monogr. PD K.P., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)