M. Bihlmann
Mezi svými psy
Položka č.: 257206Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:00
olej, sololit, 1980, 60 x 49,5 cm, sign. PD Bihlmann 1980, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)