Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
No.: 269405Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:54
olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
No.: 269406Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:56
olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)