Ota Jakl
(1908-1981)
Rybářská bárka
Položka č.: 266274Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:42
olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)