Abraham Hadad
(1937)
Le Canapé
No.: 268848Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:12
litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)