Libor Beránek
Kameničky
No.: 259085Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:05
litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)