Libor Beránek
Vážka
Položka č.: 268632Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:38
litografie, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. PD Libor Beránek 2017, č. 101/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu