Václav Fiala
(1891-1968)
Sedící muž
Položka č.: 246302Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:10
litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)