František Jákl

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    No.: 282420

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:28

    olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)