František Jákl
Mariánské lázně
Položka č.: 282420Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:28
olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)