František Jákl

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 282420

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:28

    olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)