Ž. Hofmanová
Pole
No.: 273989Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:10
olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)