F. Štindl

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 282267

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:28

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)