A. Václav Mašek

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce (návrh ilustrace)

    Položka č.: 265764

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    Položka č.: 234092

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:36

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Chatrč

    Položka č.: 239046

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Do školy

    Položka č.: 239052

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24

    tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie k bojovníkovi

    Položka č.: 240981

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28

    litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie figur - oboustranná

    Položka č.: 240993

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    V jeskyni

    Položka č.: 242406

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)