Alena Štiková
(1929-2000)
Navečer u rybníka
No.: 282314Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:27
akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)