Eva Natus - Šalamounová
Oslava
Položka č.: 264401Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:21
litografie, 1979, 22 x 21,5 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk, PF 1980, při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)