Monogramista JH
Voják, stařec a dítě
Položka č.: 233456Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:04
kolorovaná suchá jehla, 1950, 20,2 x 12,3 cm, monogr. LN JH 50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)