Snížek
Zámek
Položka č.: 250510Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:17
olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Zámek
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)