Jan Šebek
(1890-1966)
Chodsko - Starý Postřekov
No.: 268782Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:18
olej, karton, 27,5 x 25,5 cm, sign. PD Šebek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)