R. Vitonská
Růže ve váze
Položka č.: 277118Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:54
olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)