Eva Natus-Šalamounová
(1934-2014)
Kočky
Položka č.: 266379Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:36
litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)