Eva Natus-Šalamounová

(1934-2014)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 266379

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:36

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)