J. Kalousek
Zimní Praha
No.: 280931Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:06
akvarel, papír, 1969, 16 x 46 cm, sign. LD J. Kalousek 69, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)