J. Kalousek
Zimní Praha
Položka č.: 280931Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:06
akvarel, papír, 1969, 16 x 46 cm, sign. LD J. Kalousek 69, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)