Zdeňka Burgetová
(1934)malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Zdeňka Burgetová
Růže
Položka č.: 281192Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:38
litografie, 1980, 15 x 16,8 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeňka Burgetová
Kytice ve váze
Položka č.: 281193Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:40
litografie, 1983, 30 x 23 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 83, č. 71/90, přeložený, v horní části utržený papír (nezasahuje do tisku), Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281194Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:42
litografie, 1984, 41,5 x 31 cm, sign. PD Zd. Burgetová 84, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)