Zdeňka Burgetová
(1934)malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Zdeňka Burgetová
Strážce Rajské zahrady
Položka č.: 261349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:09
litografie, 1998, 16,7 x 24,9 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 98, č. 1/100, pokrčený a při okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)