Alena Turková
Dvě pózující ženy
No.: 206725Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 04. 12. 2024 18:40
uhel, papír, 41,7 x 29,8 cm, monog. AT, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Alena Turková
Pózující dívka v zelené
No.: 206724Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 04. 12. 2024 18:41
tempera, pastel, papír, 41,7 x 29,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Alena Turková
Žena s berlí
No.: 206616Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 04. 12. 2024 18:42
uhel, tempera, papír, 41,7 x 29,7 cm, monog. AT., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Alena Turková
Ženský portrét
No.: 206620Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:19
olej, plátno, 43,5 x 34 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)