Alena Turková

  • Alena Turková

    Dvě pózující ženy

    Položka č.: 206725

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:40

    uhel, papír, 41,7 x 29,8 cm, monog. AT, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Turková

    Pózující dívka v zelené

    Položka č.: 206724

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:41

    tempera, pastel, papír, 41,7 x 29,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alena Turková

    Žena s berlí

    Položka č.: 206616

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:42

    uhel, tempera, papír, 41,7 x 29,7 cm, monog. AT., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Turková

    Ženský portrét

    Položka č.: 206620

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:19

    olej, plátno, 43,5 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)