K. Novák
Slunce v Lužním lese (Milovice)
No.: 282820Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:30
olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
K. Novák
První sníh
No.: 245869Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:31
olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
K. Novák
Chalupy v podhůří
No.: 207010Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:26
oil, plywood, 49 x 69 cm, signed RD K. Novák, rám, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní