Lubomír Štefka

  • Lubomír Štefka

    Střelkyně z luku

    Položka č.: 224879

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:52

    litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lubomír Štefka

    Akty III.

    Položka č.: 252207

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:38

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 42 cm, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Lubomír Štefka

    Akty I.

    Položka č.: 252206

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:39

    akvarel, tuš, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD Štefka 80, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)