Lubomír Štefka
Střelkyně z luku
Položka č.: 224879Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:52
litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lubomír Štefka
Akty III.
Položka č.: 252207Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:38
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 42 cm, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Lubomír Štefka
Akty I.
Položka č.: 252206Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:39
akvarel, tuš, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD Štefka 80, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)