A. Kolínský

  • A. Kolínský

    Položka č.: 268332

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:07

    olej, karton, 52 x 72 cm, sign. PD Kolínský A., mírně zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)