Adolf Kašpar

(1877-1934)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Položka č.: 280435

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:07

    litografie, 44 x 25 cm, sign. PD AK, rám, značeno LD na kameni AKašpar, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)