Jaroslav Kovář
No.: 278332Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:15
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)