Jaroslav Kovář
Položka č.: 278332Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:15
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)