Jana Reinerová
Jana Reinerová
Dům na Hradčanském náměstí
Položka č.: 264450Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38
litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)