Leoš Suchan
Studie baroka I
No.: 283412Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 05. 01. 2025 17:28
olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Leoš Suchan
Studie baroka II
No.: 283413Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 05. 01. 2025 17:29
Leoš Suchan
Dialog
No.: 283435Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 05. 01. 2025 17:51
akryl a olej na plátně, 2023, 80 x 120 cm, sign. vzadu, 41/100
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)