Leoš Suchan

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    No.: 283412

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 05. 01. 2025 17:28

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    No.: 283413

    Planned termination: 05. 01. 2025 17:29

  • Leoš Suchan

    Dialog

    No.: 283435

    Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)

    Planned termination: 05. 01. 2025 17:51

    akryl a olej na plátně, 2023, 80 x 120 cm, sign. vzadu, 41/100

    Current price: 33.000 CZK (1.375 €)