Rudolf Vojáček
Pohled na z Malostranského náměstí
No.: 229761Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:37
akvarel, papír, 26,2 x 21,5 cm, sign. PD Rud. Vojáček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)