Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
No.: 254585Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 14:34
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 220 CZK (10 €)