Jiří Hejna

(1921-2011)

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)