Pavel Kopp
(1940)Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967.
Pavel Kopp
Neapol Piazza Dante
Položka č.: 282532Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:13
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 5/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu f…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Pavel Kopp
Odraz ve výkladu - Milano
Položka č.: 282533Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:14
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíž…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)