Oldřich Hejkrlík
(1914)
Zasněžené chalupy
No.: 190432Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 04. 12. 2024 18:25
aquarelle, paper, 29,8 x 44 cm, sign. RD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
(1914)
Zasněžená cesta
No.: 190431Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 04. 12. 2024 18:26
aquarelle, paper, 29,9 x 44 cm, sign. RD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)