Josef Vokoun
(1893-1972)
Položka č.: 139890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55
akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)