Josef Zamazal
(1899-1971)
Na pasece
No.: 282268Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:33
olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.800 CZK (159 €)