Milan Entler
Pražské náměstí se studnou
Položka č.: 235177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:37
litografie, 15,3 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)