Antonín Komárek

  • Antonín Komárek

    Poštorná

    Položka č.: 259140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24

    akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Antonín Komárek

    Borovice u Apolla u Lednických rybníků

    Položka č.: 259139

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25

    akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Antonín Komárek

    Borovice nedaleko Lednických rybníků

    Položka č.: 259138

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26

    akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Antonín Komárek

    Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla

    Položka č.: 259137

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)