Ladislav Vraný
Podzimní park
Položka č.: 282830Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:44
olej, sololit, 32,2 x 46,6 cm, sign. PD L. Vraný, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)