Miroslav Brotánek
(1916-1987)
Staré Labe
No.: 267990Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 15:56
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)