Jiří Žižka
(1957-2009)
Zimní slunce
Položka č.: 255394Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:44
pastel, papír, 29,7 x 42 cm, monogr. PD JŹ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Mráz II.
Položka č.: 262273Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:45
akvarel, tuš, tužka, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD JŽ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Mráz I.
Položka č.: 262272Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:46
pastel, tužka, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Žižka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)