Jiří Žižka

(1957-2009)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Zimní slunce

    Položka č.: 255394

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:44

    pastel, papír, 29,7 x 42 cm, monogr. PD JŹ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Mráz II.

    Položka č.: 262273

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:45

    akvarel, tuš, tužka, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD JŽ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Mráz I.

    Položka č.: 262272

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:46

    pastel, tužka, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Žižka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)