Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Muž

    Položka č.: 261350

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:03

    lavírovaná kresba tuší, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Muž

    Položka č.: 261351

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:04

    lavírovaná kresba tuší, 2018, 29,6 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Výrazy

    Položka č.: 261352

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:05

    tuš, tužka, papír, 2018, 29,7 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Žabí figura

    Položka č.: 282265

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:21

    kombinovaná technika (akryl, centropen, pastel, lakováno matným syntet. lakem), modelářská dýha potažená plátnem, 2023, 59,5 x 39,5 cm, monogr. PD R, sign. na zadní straně Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)