Marek Rozehnal
(1982)
Muž
Položka č.: 261350Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:03
lavírovaná kresba tuší, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marek Rozehnal
(1982)
Muž
Položka č.: 261351Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:04
lavírovaná kresba tuší, 2018, 29,6 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marek Rozehnal
(1982)
Výrazy
Položka č.: 261352Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:05
tuš, tužka, papír, 2018, 29,7 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marek Rozehnal
(1982)
Žabí figura
Položka č.: 282265Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:21
kombinovaná technika (akryl, centropen, pastel, lakováno matným syntet. lakem), modelářská dýha potažená plátnem, 2023, 59,5 x 39,5 cm, monogr. PD R, sign. na zadní straně Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)