W. A. Lambert?
Dostaveníčko
No.: 276213Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:09
lept, 49,5 x 39 cm, sign. PD W. A. Lambert, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 7.000 CZK (292 €)